Vítejte

Vážení fanoušci nohejbalu,

 

rádi bychom Vás přivítali na oficiálních stránkách UNIF Mistrovství světa žen a juniorů v nohejbalu 2012! Pevně věříme, že Vám poskytneme spoustu zajímavých a užitečných informací týkajících se tohoto velikého nohejbalového svátku.

 

Po čtyřech letech se jedna z nejvrcholnějších mezinárodních nohejbalových událostí vrací zpátky do země, kde se tento sport téměř před sto lety zrodil. Letos se Mistrovství světa žen a juniorů bude konat na nejtradičnějším místě ze všech nohejbalových míst, a to v České republice.

Velká vášeň pro nohejbal, nejvyšší počet registrovaných hráčů na světě a více než čtyřicet let existence Českého nohejbalového svazu jsou zárukou nejlepší možné úrovně nejvyšších soutěží federace UNIF.

 

Rozhodně si nenechte ujít tento velkolepý zážitek a poznamenejte si datum 3. a 4. listopadu, kdy se druhé největší město České republiky, Brno, stane hostitelem Mistrovství světa žen a juniorů. Obě kategorie budou soutěžit ve třech nohejbalových disciplínách – jednotlivcích, dvojicích a trojicích. Je tedy připraveno celkem šest sad medailí k rozdání.

 

Na těchto stránkách naleznete vše, co potřebujete o mistrovství v Brně vědět – od praktických informací ohledně ubytování, dopravy a vstupenek, až po novinky a průběžné aktualizace k nohejbalovým týmům, harmonogramu turnaje a výsledkům. A pokud máte jakékoli otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím sekce Kontakt.

 

Těšíme se na Vás v Brně a do té doby si užívejte svůj pobyt na těchto webových stránkách!

Výsledky - Junioři
triples Slovakia SVK Czech Republic CZE 0 : 2
doubles Czech Republic CZE Slovakia SVK 2 : 0
singles Czech Republic CZE Slovakia SVK 2 : 1
triples France FRA Hungary HUN 1 : 2
doubles Hungary HUN Switzerland SUI 2 : 0
singles Switzerland SUI France FRA 0 : 2
Výsledky - Ženy
triples Czech Republic CZE Slovakia SVK 2 : 1
doubles Czech Republic CZE Slovakia SVK 2 : 1
singles Czech Republic CZE Hungary HUN 0 : 2
triples France FRA Hungary HUN 0 : 2
doubles Hungary HUN France FRA 2 : 1
singles Switzerland SUI France FRA 2 : 0